Regeneracja i wspomaganie treningu

W naszym gabinecie posiadamy również wysokiej jakości sprzęt umożliwiający szybszy powrót do pełnej sprawności. Recovery Boots oraz Compex są liderem w regeneracji powysiłkowej dla sportowców.

Dzięki sekwencyjnej kompresji (8 komór) powoduje zwiększenie powrotu krwi żylnej oraz limfy. Intensywnie przyspiesza usunięcie metabolitów z tkanek miękkich, obniżając uczucie bólu mięśniowego i zmęczenia. Przerywana kompresja wpływa na poprawę trofiki tkanek miękkich a dzieję się tak dzięki zwiększonemu napływowi natlenionej i bogatej w składniki energetyczne i budulcowe krwi. Doskonale sprawdza się również w drenażu limfatycznym dla osób z obrzękami kończyn dolnych. Jeśli chcesz utrzymać Swoją dyspozycje na najwyższym poziomie a także obniżyć ryzyko wystąpienia kontuzji, ten zabieg jest kierowany dla Ciebie. 

Elektrostymulator Compex SP 6.0 to profesjonalny stymulator treningowy, zbierającego pozytywne opinie wśród profesjonalnych sportowców, amatorów aktywności fizycznej, trenerów oraz fizjoterapeutów.

Wyposażony jest w technologię Muscle Intelligence™, które dokładnie przeskanuje Twoje mięśnie i dopasuje spersonalizowany trening.

Zastosowanie stymulatora Compex w procesie rehabilitacji umozliwi nam trening mięśniowy w momencie gdy nie możemy jeszcze obciążać kończyny po zabiegu operacyjnym np. trening mieśnia czworogłowego po zabiegu artoskopii kolana. Rownież w późniejszym etapie odbudowy mieśnia, dzięki stymulatorowi możemy zrobic bardzo intensywny trening  jednocześnie nie obciążając stawu jak w tradycyjnym treningu z ciężarami.