Referencje

   

Damian Zbozień
Damian Zbozień

Jako zawodowy sportowiec regularnie podczas urlopow korzystam z usług Mateusza.
Z czystym sumieniem mogę polecic jego usługi wszystkim! Bardzo duża wiedza, doświadczenie i świetnie podejscie do pacjenta.

Miłosz Szczepański
Miłosz Szczepański

Podziękowania dla Mateusza. Praca manualna jak zawsze na wysokim poziomie, do tego wskazówki doboru obciążeń oraz właściwej profilaktyki. Pełna opieka w kontuzjach mięśniowych.

Bartek Szeliga
Bartek Szeliga

Profesjonalne podejście, fachowa ocena urazu i szybka pomoc. Wymagałem profesjonalnej rehabilitacji i ją otrzymałem. Po każdej sesji odczuwałem 100% satysfakcji. Praca manualna poparta ćwiczeniami na bardzo wysokim poziomie.

Szymon Kuźma
Szymon Kuźma

Serdecznie polecam! Najlepszy fizjoterapeuta w Nowym Sączu. Z każdego problemu który miałem potrafił mnie wyprowadzić poprzez swoją dużą wiedzę którą posiada .

Emmanuel Sarki
Emmanuel Sarki

I recommend Mateusz. High quality physiotherapy. Thanks for Your help.

Sebastian Szczepański
Sebastian Szczepański

Mateusz to osoba godna polecenia, szczególnie polecam go osobom, które profesjonalnie zajmują się sportem. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomógł mi uzyskać pełną sprawność po kontuzji w bardzo krótkim czasie.

Dávid Berežný
Dávid Berežný

Odporúčam Mateusa. Pomohol mi s rôznymi zdravotnými problémami. Rýchla pomoc

Mateusz Małek
Mateusz Małek

Indywidualne podejście, zawsze wszystko punktualnie i profesjonalnie. Bardzo duży progres wykonaliśmy wspólnie pracując nad powrotem do zdrowia po zerwaniu więzadeł krzyżowych. Gorąco polecam!

« poprzednia 1 następna »